відділ продажу: +38(050)462-46-96  техпідтримка: +38(096)109-32-62  info@beta.net.ua

Бажаєте стати володарем швидкісного інтернету?
Тоді залишайте заявку на підключення прямо зараз!

Новини

Якісне обладнання та команда професіоналів

Мережева інфраструктура компанії «Betanetua» базується тільки на обладнанні провідних світових брендів з багатою і бездоганною історією. Устаткування Cisco, Juniper, Tiaсom, та інших світових вендорів, активно застосовуються нами з метою створення максимально продуктивної і надійної мережі для наших абонентів. Професіоналізм наших технічних співробітників підтверджений сертифікатами високого рівня. Клієнтські рішення реалізуються на базі самих передових технологій

Оновлення від 01.06.2021

Компанія «Betanetua» оголошує про відкриття нового технічного майданчика на території легендарного заводу «Маяк» за адресою проспект Степана Бандери 8. Новий майданчик підключено до мережі UA-IX волоконно-оптичними каналами сумарною місткістю в 50 гігабіт. При побудові використовувалося обладнання провідних компаній, таких як Cisco та Tiacom. Ми раді вітати наших нових абонентів на території заводу Маяк.

Оновлення від 01.03.2022

Компанія «Betanetua» повідомляє про початок розгортання оптичної мережі в районі станції метро «Почайна» для поліпшення якості обслуговування існуючих абонентів і підключення нових. В якості основного мережевого обладнання для абонентів, було прийнято рішення використовувати апаратну частину від Tiacom - провідного світового виробника мережевого обладнання.