відділ продажу: +38(050)462-46-96  техпідтримка: +38(096)109-32-62  info@beta.net.ua

Бажаєте стати володарем швидкісного інтернету?
Тоді залишайте заявку на підключення прямо зараз!

ЯКІСНИЙ СЕРВІС

Інтернет – це всесвітня павутина яка на сьогоднішній день налічує понад 4 мільярди людей, при тому, що населення планети складає 7,6 мільярдів. Без Інтернету не можливо уявити собі жодну компанію, підприємство чи малий бізнес. Та що там про компанії, без Інтернету сьогодні не уявляє свого життя жодна сучасна людина. Інтернет найзручніша форма зберігання даних та швидкої передачі інформації. Але для того щоб скористатися усіма його перевагами, треба його підключити, та для цього треба бути фахівцем. Операція підключення до Інтернету потребує багато знань і досвіду. Щоб підключитися до Інтернету, по-перше, необхідно визначитись з тим, який саме Інтернет Вам потрібен – супутниковий, кабельний(вита пара чи оптоволокно), модемний (4G-LTE). Наші фахівці допоможуть Вам вирішити це питання і запропонують потрібне обладнання для конкретно вашої ситуації. Розроблять і оберуть варіант монтажу, визначать і оцінять Ваші вимоги на етапі проектування, встановлять і налаштують мережеве обладнання, прокладуть слабкострумні системи і підключать до білінгової системи «Betanetua».

Ми підібрали кращу команду висококваліфікованих фахівців для якісного підключення та швидкого обслуговування наших абонентів, що надасть вам відчути всі переваги світової мережі Інтернет за вигідними цінами. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Компанія «Betanetua» встановлює лише якісне і перевірене обладнання, яке забезпечить стабільну роботу і швидкість Інтернету. Ми встановлюємо і налаштовуємо обладнання з гарантією на надані послуги.

«Betanetua» - це надійно! Якщо ви вирішили, що хочете стабільну роботу Інтернету з постійно високою швидкістю, досить міркувати, якість нашого сервісу задовільнить Вас на всі 100%.