відділ продажу: +38(050)462-46-96  техпідтримка: +38(096)109-32-62  info@beta.net.ua

Бажаєте стати володарем швидкісного інтернету?
Тоді залишайте заявку на підключення прямо зараз!

ЯКІСНИЙ СЕРВІС

Інтернет – це всесвітня павутина яка на сьогоднішній день налічує понад 4 мільярди людей, при тому, що населення планети складає 7,6 мільярди. Без Інтернету не можливо уявити собі жодну компанію, підприємство чи малий бізнес. Та що там про компанії, без Інтернету сьогодні не уявляє свого життя жодна сучасна людина. Інтернет найзручніша форма зберігання даних та швидкої передачі інформації.

докладніше

програма лояльності

Інтернет провайдер «Betanetua» піклується про своїх клієнтів. Ми пропонуємо Вам якісні послуги за вигідними цінами. Крім того постійно проводяться акції і знижки для наших постійних абонентів. Для нових абонентів перший місяць зі знижкою 50%! Ми надаємо можливість користуватися безкоштовно Інтернетом і для діючих абонентів.

докладніше

стабільна швидкість

На сьогоднішній день існує безліч провайдерів, які надають послуги Інтернету, та далеко не усі можуть гарантувати стабільну швидкість Інтернету і якісну технічну підтримку. Інтернет провайдер «Betanetua» гарантує якісну підтримку, швидке вирішення технічних питань, постійний доступ до Інтернету зі стабільною швидкістю 100/1000/10000 мбіт/с.

докладніше
-->