відділ продажу: +38(050)462-46-96  техпідтримка: +38(096)109-32-62  info@beta.net.ua

Бажаєте стати володарем швидкісного інтернету?
Тоді залишайте заявку на підключення прямо зараз!

Сучасне мережеве обладнання

Для належного обслуговування мережі передачі даних, мережевих систем зберігання даних, ми використовуємо сучасне мережеве обладнання нового покоління від найкрупніших IT компаній: CISCO, JUNIPER, TIACOM, HP. Це забезпечує стабільну роботу та швидке вирішення технічних питань у разі виявлення проблем в роботі мережі передачі даних.

Cisco американська транснаціональна корпорація одна з найкрупніших у світі компаній, яка є світовим лідером в сфері IT технологій, і є найбільшим у світі розробником мережевого обладнання, у більшості для корпоративних клієнтів. Продукція компанії – це маршрутизатори, медіаконвертери, комутатори і мережеві адаптери, IP камери та телефонія, Wi-Fi точки доступу, принт-сервери тощо.

Компанія Cisco розробила нові сучасні технології для інформаційної безпеки передачі даних, що значно підвищило стабільність роботи мереж. Cisco удосконалює хмарні технології, оцінює з якими темпами та тенденціями йде приріст глобального трафіку в центрі обробки даних (ЦОД) і у хмарному трафіку, постійно доповнює свої проекти новими дослідженнями і розробками, що займаються вивченням мережевого IP-трафіку та втілює у новому русі в області розвитку ЦОД і хмарних архітектур.

Передбачення «Глобального індексу розвитку хмарних технологій» , який розробляє корпорація Cisco, хмарний трафік до 2021 року буде налічувати 95 % усього трафіку ЦОД, що призведе до стійкого росту мультихмарного трафіку.

Віце-президент групи розробників компанії Cisco відмітив, що в новому мультихмарному світі додатки трафіку центру обробки даних ростуть з неймовірною швидкістю. Надалі це потребує іновацій, особливо в межах публічних, приватних і гібридних хмар.

Також Cisco впроваджує багато інших технологій для удосконалення роботи Інтернет. Розробляє нові технології безпеки мереж передачі даних. Це дає змогу набагато швидше ідентифікувати пристрої і користувачів, які несуть потенційну загрозу нормальній роботі процесів системи.

Компанія «Betanetua» прагне йти в ногу з часом і своєчасно покращує свої технології надання послуг Інтернету на світовому рівні, тому ми працюємо лише з кращим обладнанням: CISCO, JUNIPER, TIACOM, HP. Постійно стежимо за світовими технологіями і своєчасно реалізуємо їх для вашої зручності. З компанією «Betanetua» у вас завжди буде світовий рівень послуг Інтернету. Welcom to BETANETUA.